Tsev > Tiv tauj peb
TEL: +86-29-86105123
Fax: +86-29-86513529
E-mail:manager@rejeegroup.com
Chaw nyob: Rm 10802, thaiv B, Kairui Building, Xi'an Economic Development tsam, Suav teb.
Tus thawj tswj

Tus saib xyuas: yu Hui

Email:eva@rejeegroup.com

Executive muag

Muag Executive: Natalie

Email: natalie@rejeegroup.com

Tus sawv cev muag

Muag tso cai sawv cev: Eric

Email:Eric@rejeegroup.com


Muag tso cai sawv cev: Vincent

Email:Vincent@rejeegroup.com


Merchandiser muag

Muag Merchandiser: Emma

Email:Emma@rejeegroup.com

Muag Merchandiser: E-mail

Email:Thomas@rejeegroup.com

Qhov lawb sale

Qhov kev pab: Jason lawb sale

Email:Jason@rejeegroup.com


Lawb sale kev pab: Kevin

Email:Kevin@rejeegroup.com


Kev ua hauj lwm

Kev ua hauj lwm: Alan

Email:Technical@rejeegroup.com


Treasurer

Treasurer: Julia

Email:Julia@rejeegroup.com




Khoom